Wycena Nieruchomości

Opolskie Centrum Kredytowo Leasingowe

Prowadzimy działalność w zakresie obsługi rynku wyceny nieruchomości

Świadczone usługi obejmują wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości, począwszy od wycen lokali i budynków mieszkalnych, poprzez wyceny nieruchomości specjalnych takich jak hotele, ośrodki wczasowe, restauracje, obiekty przemysłowe, stacje benzynowe, gospodarstwa rolne, wyceny przedsiębiorstw itp.

Jednym z nurtów działalności firmy jest wycena dla sektora bankowego, a co za tym idzie wycena dla potrzeb zabezpieczeń hipotecznych. W ramach działań w tym właśnie sektorze posiadamy wypracowany system obsługi, który pozwala nam na doskonałą współpracę z Klientem i Bankiem oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Współpraca z naszą firmą  pozwala na zwiększenie własnej konkurencyjności na rynku przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług i oczekiwań.

Gwarantujemy doskonałą znajomość rynku nieruchomości oraz dziedzin z nimi związanych. Prócz biegłych Rzeczoznawców, współpracujemy z osobami specjalizującymi się w prawie, ekonomii, finansach,  jak i  zagadnieniach konstrukcyjno - budowlanych.

Współpraca z tak zdywersyfikowanym pod względem merytorycznym i doświadczonym zespołem gwarantuje, że wyceny wykonywane są profesjonalnie w każdym ich aspekcie.

Symulacja rat

Kalkulator pomoże obliczyć przybliżoną wielkość raty kredytu. Sprawdź jaka opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.


Zobacz więcej
Dlaczego warto wybrać nas

Wybór banku, który zapewni Ci najlepsze warunki

Dopasowanie raty kredytu do Twoich możliwości

Wybór najkorzystniejszego dla Ciebie rozwiązania

Wynegocjujemy z bankiem najlepsze dla Ciebie warunki kredytowania, najniższe opłaty i prowizje

Sprawdzanie umów kredytowych przed podpisaniem pod kątem twojego bezpieczeństwa

Wykorzystując naszą wiedzę i szerokie doświadczenie, oszczędzasz swój czas i pieniądze